تعمیرات ساید بای ساید دوو

 

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید دوو در تهران

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در تهران، پشتیبان سرویس آماده‌ی ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ساید بای ساید دوو در تهران می‌باشد. ما با سال‌ها تجربه در زمینه تعمیرات ساید بای ساید دوو با تکیه بر تکنسین‌های آموزش‌دیده، تخصصی‌ترین تعمیر ساید بای ساید دوو را در نزدیکترین تعمیرگاه به شما ارائه خواهیم داد. از مزایای خدمات پس از فروش استفاده از قطعات یدکی اصلی ساید بای ساید دوو و ارائه ضمانت شش ماه خدمات انجام شده می‌باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا درخواست تعمیرات ساید بای ساید دوو با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

چرا بهتر است تعمیر ساید بای ساید دوو خود را به نمایندگی ساید بای ساید دوو بسپارید؟

  • قیمت‌ منصفانه تعمیر ساید بای ساید دوو برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی
  • برآورد هزینه تخمینی قبل از انجام تعمیرات ساید بای ساید دوو
  • انعطاف در تعیین زمان تعمیرات ساید بای ساید دوو
  • متخصصان و تعمیرکارانی با میانگین ۱۱ سال تجربه
  • داشتن فنی کارانی که به طور مداوم در دوره های آموزشی دانش خود را به روز می کنند
  • رتبه یک در تعمیر لباسشویی دوو در تهران و کرج
  • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات
  • ۹۰ روز گارانتی خدمات ارائه شده

 

تعمیر ساید بای ساید دوو خود را به متخصصان حرفه ای و با تجربه ما بسپارید

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید دوو (daewoo) طی سال‌ها تجربه در سرویس دهی و ارائه خدمات ساید بای ساید دوو به‌ خوبی به این نتیجه دست پیدا کرده است که تمامی لوازمی که ارتباط مستقیم با سلامت و بهداشت مردم دارد از اهمیتی خاصی برخوردار بوده و شرکت‌ها و برندها نیز برای این کار همه توان خود را به‌کار برده‌اند تا محصولات خود را با بهترین کیفیت تولید کنند و با توجه به آمار فروش و تولید یخچال ساید بای ساید دوو به‌ راحتی می‌توان متوجه شد که این لوازم‌خانگی مورد استقبال مردم واقع‌ شده و تمامی کسانی که از این محصولات استفاده می کنند در خرید بعدی خود مطمئناً به دنبال لوازم‌ خانگی دوو خواهند گشت زیرا ما اعتقاد داریم که تولید محصول با کیفیت نیازی به تبلیغات نداشته و تمامی هزینه‌های هنگفتی را که در بخش تبلیغات نیاز به‌ صرف کردن است را در بخش تولید و کیفیت تولید لوازم‌خانگی دوو به کار می‌بریم.

نمایندگی تعمیرات دوو (daewoo) هرساله با برگزاری دوره های آموزشی برای تعمیرکاران یخچال ساید بای ساید دوو، این تعمیرکاران را با روش های تعمیر لوازم‌ خانگی دوو آشنا کرده و نحوه تعمیر ساید بای ساید دوو را به آن‌ها آموزش می‌دهد. شما می توانید با خیالی آسوده زمانی که یخچال ساید بای ساید شما با مشکل مواجه می شود و نیاز به تعمیرات ساید بای ساید دوو دارد با تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید دوو تماس گرفته تا ما متخصص‌ترین و ماهرترین تعمیرکار ساید بای ساید دوو را برای شما اعزام کنیم تا در کمترین زمان ممکن و با هزینه‌ای منطقی نسبت به تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو اقدام کرده و آن را مانند روز اولش به شما تحویل دهیم.

مشکلات متداول یخچال ساید بای ساید دوو

در صورتی که با هر یک از مشکلات زیر در رابطه با یخچال ساید بای ساید دوو خود مواجه شدید، توصیه می کنیم که سریعاً با نمایندگی ساید بای ساید دوو تماس بگیرید.

1چرا یخچال خنک نمیکند؟
علت عدم خنک کردن یخچال : دلایل متفاوتی میتواند باشد ۱. ترموستات ۲. نشت گاز ۳. کمپرسور ۴. لاستیک درب ۵. خرابی فن.
2سبد ماشین لباسشویی به درستی نمی چرخد و یا اصلاً نمی چرخد:
چرا یخساز ساید بای ساید یخ نمیسازه؟
3چرا آلارم فیلتر تصفیه آب روشن شده؟
علت روشن شدن چراغ فیلتر تصفیه آب یخچال ساید بای ساید : هر وقت چراغ فیلتر روشن شود نیاز به تعویض فیلتر آب یخچال ساید دارید، توجه کنید هم فیلتر داخل و هم فیلتر پشت تعویض شود چون با این کار کارایی بهتری دارد .
4چرا فریزر خوب منجمد نمیکند ؟
علت منجمد نکردن فریزر : ۱. ترموستات ۲. نشت گاز فریزر ۳. خرابی کمپرسور فریزر ۴. لاستیک درب فریزر ۵. خرابی فن ۶. عمل نکردن سیستم دیفراست.
5چرا موتور یخچال خیلی داغ کرده ؟
در صورتی که پمپ تخلیه شما معیوب باشد، تسمه فرسوده یا پاره شده باشد و یا شلنگ تخلیه آب مسدود شده باشد، آب در داخل دیگ ماشین لباسشویی مانده و تخلیه نمی شود. در صورتی که آب به درستی تخلیه نشود امکان بروز مشکلات جدی دیگری نیز بوجود می آید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله “دلایل عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی“ را مطالعه نمایید.
6چرا یخچال برفک میزند ؟
علت برفک زدن یخچال : یخچال به خودی خود آب ندارد که برفک تولید کند پس از رطوبت محیط آب را جذب میکند و برفک تولید می شود در یخچال فریزرهای دیفراست این برفک را میتوان دید که اگر خیلی این برفک زیاد است پس میتواند لاستیک درب خراب باشد یا یخچال بیش از حد کار میکند ، ولی در یخچال فریزرهای نوفراست مشکل میتواند خرابی المنت ، سنسور یا ترموفیوز باشد.
7چرا از آبریز ساید آب خارج نمی شود؟
علت خارج نشدن آب از آبریز ساید بای ساید : ۱. مصدود شدن فیلتر تصفیه آب یخچال ۲. خرابی شیر برقی
8 چرا یخچال صدا میدهد ؟
علت صدا دادن یخچال : ۱. پایه های موتور ۲. خرابی فن یخچال ۳. لوله های داخلی یخچال
9چرا یخچال روشن نمیشود ؟
علت روشن نشدن یخچال :۱. یخچال به برق وصل نیست ۲. دوشاخه یاسیم رابط معیوب است ۳. ترموستات یخچال مشکل دارد. ۴. اورلود کمپرسور معیوب است. ۵. برد الکتریکی دستگاه خراب است ۶. کمپرسور یخچال سوخته.
10 چرا یخچال اتومات نمیکند ؟
علت اتومات نکردن یخچال : ۱. لوله بلو ترموستات از جای خود خارج شده ۲.ترموستات تنظیم نیست ۳.لاستیک دور درب خراب است ۴.فن یخچال خراب است ۵. سرما یخچال کم است .
11چرا مواد داخل یخچال منجمد شده و سرما بیش از حد زیاد است ؟
علت منجمد شدن مواد غذایی در یخچال : ۱.ترموستات یخچال خراب است . ۲.لوله بلو (بالب) از جای مخصوص خود در اواپراتور جدا شده است . ۳ سنسور یخچال خراب است.
12چرا بدنه یخچال برق دارد؟
علت برق بدنه یخچال : سیمهای رابط معیوب شده است یا سر پیچ لامپ درون یخچال اتصال بدنه دارد یا ترموستات اتصال بدنه دارد یا موتور اتصال بدنه دارد .

دقت داشته باشید اگر به هر دلیل کارکرد دستگاه شما غیر عادی شده یا مشکلی در زمینه استفاده از دستگاه مشاهده می کنید باید فوراً این مشکل توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف شود چون احتمال دارد قطعات دستگاه خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید. 

اجازه ندهید که به دلیل مشکلات کوچک ساید بای ساید شما اشکال اساسی پیدا کند! هم اکنون درخواست تعمیر ساید بای ساید دوو خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید دوو در تهران و کرج تماس بگیرید. ما با کمک متخصصین با تجربه خود همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

 

 

خدمات پس از فروش یخچال ساید بای ساید دوو

خدمات پس از فروش ساید بای ساید دوو یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی دوو است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها نمایندگی تعمیرات دوو گام بزرگی را در زمینه تعمیر ، سرویس و خدمات پس از فروش ساید بای ساید دوو بردارد.
با وجود این پشتیبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی دوو تنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات ساید بای ساید  دوو به صورت شبانه روز در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.
در صورتی لوازم خریداری‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سریال محصول خود که داخل دفترچه گارانتی است استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *